fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Про нас

Маркетингове агентство Filberry

Створюємо, оптимізуємо і супроводжуємо маркетинг в компаніях.

Фокусуємо ваш бізнес.

Ми підходимо до завдань з позицій бізнесу, вникаючи в його структуру, порядок прийняття рішень і організацію роботи маркетингу. Команда Filberry створювала продукти та запускала бренди “з нуля” на стороні бізнесу. Ми реалізували десятки маркетингових досліджень, сотні медійних рішень і креативних матеріалів, сотні інтегрованих рекламних кампаній і десятки маркетингових стратегій.

Керуючий партнер Олексій Філановський має практичний досвід управління маркетингом у великих українських компаніях протягом майже 20 років. Працював на різних ринках і з різними продуктами-від горілки і туалетного паперу до e-commerce-платформ і мобільних додатків, від насіння і енергетиків до роздрібної мережі. Здійснив успішні трансформації бізнес-процесів, пов’язаних з маркетингом. Побудував сильні маркетингові команди, визначав оптимальну структуру маркетингу для різних компаній і їх завдань.

Ми не “робимо рекламу” — ми створюємо цілісні стратегії, які точно відповідають завданням власників бізнесу. Залежно від цілей і ресурсів ми запропонуємо оптимальний набір інструментів (медіа-мікс) з чіткими показниками ефективності. Ми розробимо разом з вами план маркетингової активності, нерозривно пов’язаний з планом продажів і фінансовим планом. Наша мета — розробити оптимальний маркетинговий план, що відповідає запитам власників бізнесу (а не зняти веселу рекламу, завісити бордами район біля вашого офісу, подати кейс на нагороду).

Ми розуміємо, що перехід на новий рівень розвитку бізнесу важко здійснити, перебуваючи всередині компанії, адже часто екстенсивне зростання і використання інструментів, вдало застосовувалися раніше, стає основою розвитку.

Для «ривка» нерідко потрібен зовнішній поштовх, який змінить систему і дозволить їй трансформуватися. Наша команда добре знає, як працює український бізнес зсередини, а також які маркетингові інструменти дозволять досягти поставлених бізнес-цілей.

Маркетингова компанія Filberry допомагає зробити ривок у розвитку максимально ефективно за допомогою вирішення практичних завдань, що стоять перед бізнесом. Бізнес і маркетинг, виробляючи рішення разом з Filberry, отримують незалежну оцінку своїх ресурсів і можливість працювати вже на новому рівні.

Як ми працюємо?

Наш підхід відрізняється комплексністю: ми зв’яжемо воєдино ресурси компанії, амбіції команди, життєвий цикл бренду, активність конкурентів, динаміку ринку і світові тенденції. Ви отримаєте точну відповідь на ваш запит, а не красиві картинки.

1

Збір даних

Отримуємо запит бізнесу, проводимо інтерв'ю з командою і клієнтами, партнерами, отримуємо дані внутрішньої аналітики, проводимо додаткові дослідження.

2

Аналітика

Аналізуємо отримані дані про компанію і про ринок.

3

Розробка стратегії

Підсумковий документ описує оптимальний шлях досягнення поставлених компанією цілей. Маркетингова стратегія узгоджується з власником бізнесу і командами, відповідальними за її реалізацію.

4

Реалізація

Розробка покрокового плану впровадження Стратегії. Бриф і технічні завдання підрядникам. Визначення KPI на кожному етапі