fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Блог

Гра в бренди

У нас приємна новина! Книга Олексія Філановського “Гра в бренди” увійшла до довгого списку книжкової премії “Еспресо. Вибір читачів” цього року.

У наступному етапі експерти обиратимуть з цього списку по п’ять книг-претендентів на перемогу. Наразі у списку в номінації “Література для дорослих” 97 видань 29 видавництв. Вітаємо Олексія і видавництво “Наш Формат”.

 

Премія покликана відзначити найкращі українські сучасні літературні новинки року, підтримувати інтерес українців до читання вітчизняних авторів, допомагати читачам обирати цікаві книжки, а видавцям знаходити шлях до читачів. І ми повністю підтримуємо цю місію організаторів.

 

Це друга книга Олексія Філановського про маркетинг. На прикладі успішних українських і міжнародних брендів, у ній пояснюється, що таке бренд, чим він відрізняється від торгової марки, і чи всім компаніям він потрібен. Придбати книгу “Гра в бренди” ви можете на сайті видавництва.

Немає коментарів

Залишити коментар