fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Biscotti

Biscotti

Кондитерська-пекарня “Біскотті” – регіональний бренд, що став ще однією візитною карткою Львова.

“Біскотті” – це закохана у свою справу італійсько-українська кондитерська компанія, що використовує найсучасніше європейське обладнання та високоякісну сировину національного виробника. Це і визначило позиціонування бренду.

Випічка та десерти з італійською душею виготовляються вручну під керівництвом досвідчених технологів і відповідають ДСТУ (державні стандарти України).

Сировина для виробництва закуповується у сертифікованих українських виробників і забезпечується контролем якості на всіх етапах: від закупівлі інгредієнтів до зберігання підсумкових продуктів на прилавках.

Продукція не залежується на складах і доставляється на полиці магазинів, максимум, за 12 годин.

Для тих, хто не може поласувати іменитими десертами сидячи за столиком львівських кондитерських-пекарень, бренд випустив книгу рецептів “BISCOTTi and Chefs“, в якій зібрані улюблені ласощі від кращих українських кондитерів.

“Біскотті” стрімко розвиває свою мережу на заході України. У планах — стати лідером ринку, поширитися на території всієї країни.

 

Робота Filberry

– Експрес консультації, що стосуються позиціонування, маркетингової стратегії та розвитку бренду.

Дата

01.04.2020

Категорія

Checkout

Теги

Продукти харчування / Алкоголь, Виробництво

1