fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Skylum Software

Skylum Software

Skylum Software — розробник унікального фоторедактора, який дозволяє не тільки покращувати загальний вигляд фотографії, але і перетворювати їх в неймовірні твори мистецтва в кілька кліків.

 

Основний продукт компанії — Luminar — використовує технологію машинного навчання, автоматизуючи і спрощуючи раніше складні ручні процеси, такі як заміна неба або редагування портретних знімків. Штучний інтелект самостійно визначає різні частини фотографії і що саме на них зображено, що дає користувачеві повний контроль над усіма елементами на знімку.

За більш ніж 10 років свого існування команда Skylum вийшла і успішно працює на ринках Європи, Північної Америки та Азії.

Luminar був відзначений безліччю нагород (Apple’s Best of the Year, “Best imaging software” by TIPA and EISA та інші). Позитивні відгуки сотень тисяч користувачів знову і знову підтверджують його цінність і якість.

 

Співпраця Filberry і Skylum Software відбулася на запуску Luminar.

Амбітний проект вимагав унікальної стратегії і не обмежувався вирішенням маркетинг завдання. Синергія команди розробників, аналітиків і маркетологів створила оптимальний підхід в монетизації продукту. Кадровий консалтинг дозволив вибудувати ефективну команду виконавців.

 

У результаті співпраці підсумковий продукт кинув виклик титанам індустрії — Photoshop і Lightroom.

Роботи Filberry

– Маркетингова стратегія.
– Консультації з бюджетування та кадрової політики.

Дата

01.04.2020

Категорія

Стратегічна сесія, Індивідуальні маркетингові рішення

Теги

IT

1