fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Команда

Олексій Філановський

Засновник, керуючий партнер агентства

Я працював на топ-позиціях в маркетингу 20 років.

За цей час я познайомився з 17 різними ринками, працював з 41 брендом, створив з нуля 14 торгових марок, багато з яких входили в рейтинг найдорожчих в країні.

Я керував маркетингом:

  • роздрібної мережі побутової техніки (Foxtrot),
  • IT-компанії (EVO Company: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Goodini.ua та ін),
  • виробництв побутової хімії та санітарно-гігієнічних виробів (Global ABC),
  • алкоголю (Олімп),
  • напоїв і снеків (Нові продукти, Лідер Снек).

Вивів на ринок бренди Сніжна панда, PRIME, Істинна.

Я створював продукти і запускав бренди «з нуля» на стороні бізнесу, здійснив успішні трансформації бізнес-процесів, побудував сильні маркетингові команди, визначав оптимальну структуру маркетингу для різних компаній і їх завдань. Я реалізував десятки досліджень, сотні медійних рішень і креативних матеріалів, сотні інтегрованих рекламних кампаній і десятки маркетингових стратегій.

Цей досвід допоміг мені сформулювати основні принципи роботи маркетингу, які справедливі для різних компаній, категорій, ринків, країн. Якою я бачу систему ефективного маркетингу в компанії ви можете дізнатися в 2 моїх книгах: в «Головній маркетинговій книзі» і «Грі в бренди».

Перевіримо, в якій доктрині розвивається ваша компанія?

Чи відповідає ваша маркетингова стратегія цій доктрині?

Чи всі елементи маркетингової системи у вас працюють? А може є зайві?

Оцінимо, чи досяжна ваша мета і які ресурси вам знадобляться?

Чи готова ваша команда до переходу компанії на новий рівень?

Саша Дубічева

партнер агентства, стратег

Останні 15 років я займаюся маркетингом і комунікаціями на стороні клієнтів і агентств, для автомобілів і IT, для локальних кінотеатрів і міжнародних промислових гігантів, для бутикових B2B-продуктів і масового рітейлу.

Давайте я зроблю і для вашого бренду комунікаційну стратегію, яка допоможе виконати саме вашу мету, якою б вона не була:

  • запустити новий продукт,
  • підняти лояльність і довіру клієнтів,
  • побудувати або оновити HR-бренд,
  • заробити або посилити репутацію на вузькому ринку,
  • вийти з PR-кризи.

Якщо ви обмежені в ресурсах на просування, я запропоную інструменти низькобюджетного маркетингу, і допоможу оптимізувати витрати на масові канали.

Олена Бондарук

аналітик, менеджер проєктів

Ось уже 10 років я аналізую ринки, продукти, медіа, вивчаю уподобання українських споживачів.

Спочатку я розбиралася, як працює український бізнес: організовувала онлайн-продажі для малого бізнесу, запускала нові бренди у великих національних компаніях. Потім я вивчала наших споживачів: аналізувала соціологічні дослідження і статистичні дані, займалася медіа моніторингом і аналітикою поширення інформації, щоб краще зрозуміти ті зміни, які відбуваються в нашому суспільстві. Займаючись комунікаціями мережі суспільного мовлення я познайомилася з особливостями кожного нашого регіону.

Давайте я проаналізую ваших клієнтів, дізнаюся, що для них важливо, що їх об’єднує, що викликає довіру.

Вивчу конкурентів, їх сильні і слабкі сторони. Оціню ринок, який хочете відкрити або підкорити, порівняю плани і факти, побудую кілька моделей розвитку вашого бізнесу.

Разом з вами виберемо оптимальний шлях і складемо план маркетингу, який буде узгоджений з планом продажів і фінансовим планом.

Я дуже люблю моменти, коли всі наші таблиці перетворюються в успішно реалізовані проєкти.

Ірина Гамідова

account-менеджер

За 8 років роботи в адміністративній сфері я з впевненістю можу сказати, що можу знайти рішення в будь-якій ситуації, організувати процеси так, щоб наша спільна робота проходила максимально комфортно. Працюючи в таких різних сферах, як IT, юриспруденція, державні організації і В2В-бізнес, я стикалася з дуже різними проектами і завданнями, і успішно їх реалізувала. Мій досвід роботи в HR допомагає мені організувати комунікацію на будь-якому рівні.

Я знайду відповіді на всі ваші запитання, підберу оптимальний формат роботи, простежу, щоб всі юридичні та бухгалтерські документи були оформлені правильно, вчасно і без зайвих турбот. Я буду організовувати наші зустрічі і регулярно розповідати про статус виконання нами поставлених завдань.

Коли ви звернетеся за консультацією в компанію Filberry, я організую все для найбільш комфортного і ефективного співробітництва.