fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Клуб 4 лапи

Клуб 4 лапи

“Клуб 4 лапи” — це преміальні корми для котів і собак, розроблені фахівцями компанії KORMOTECH спільно з американськими та польськими експертами. У асортименті цієї торгової марки сухі, вологі корми і снеки для домашніх тварин. Збалансовані раціони цього бренду експортуються до 19 країн світу.

Корми “Клуб 4 лапи” мають унікальні конкурентні переваги, що вирізняють ці раціони на ринку: у їхньому складі на першому місці м’ясні інгредієнти, збагачені комплексом Омега-3 і Омега-6 для здорової шкіри та блискучої шерсті, а також ці корми підтримують здоров’я домашніх тварин завдяки 4 інгредієнтам з чотирьох сторін світу. Асортимент цього преміального бренду поділений на лінійки відповідно до віку та особливих потреб домашніх улюбленців.

Через освітні програми та соціальні ініціативи “Клуб 4 лапи” пропагує відповідальне ставлення до тварин та розвиває культуру гармонійного співіснування з ними.

Роботи Filberry

– Розробка маркетингової стратегії
– Воркшоп

Дата

04.04.2020

Категорія

Індивідуальні маркетингові рішення

Теги

B2C, Товари для тварин

1