fbpx
All You Need
In One Single
Theme.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
Почати пошук:
 

Raketa

Raketa

Ракета — амбітний український startup з доставки ресторанної їжі. Додаток набрав першу космічну швидкість в Дніпрі, і почав відкривати нові міста, виходячи у відкритий космос.

Київ, Львів, Одеса вже дізналися переваги швидкої доставки, а жителі інших українських міст зможуть поласувати гарячою їжею з улюблених закладів вдома або в офісі вже в найближчі місяці.

Розвиток проекту “Ракета” стрімкий. Амбіції виправдані-startup вже змінив стандарти якості і підходу до культури доставки їжі в цілому.

Ракета дозволяє не витрачати час на те, щоб готувати їжу вдома і привозити її з собою в офіс. Насправді радіти святам і організовувати спонтанні вечірки стало простіше завдяки широкій карті покриття і оперативності кур’єрів.

Ситуативний маркетинг — одна з основних клієнтських “фішок” startup, що свідчить про впевнену команду і сильну стратегію.

Роботи Filberry

– Проведення стратегічної сесії.
– Допомога в визначення стратегії розвитку, з урахуванням споживчих настроїв, конкурентного поля і бажаних результатів.
– Формування маркетингової стратегії, що включає роботи з трьома групами клієнтів-споживачами їжі, ресторанами, кур’єрами.
– Визначення ключових потреб і очікувань і формування ключового повідомлення.
– Формування брифу для розробки креативних матеріалів на базі обраної платформи.
– Визначення ключових показників розвитку проекту.

Дата

01.04.2020

Категорія

Стратегічна сесія, Маркетингова стратегія, Маркетинговий супровід

Теги

B2C, Служби доставки

2